Технологія укладання плитки на підлогу

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати

Технологія укладання плитки на підлогу досить складна. Якщо укладання плитки буде виконана з похибками, покриття буде недовговічним. Замовити роботи можна у профільних фахівців.

Укладання плитки на підлгу

Плитка на сьогоднішній день є однією з найпоширеніших варіантів обробки підлоги. Однак, технологія укладання плитки на підлогу досить складна і правильно з нею впоратися з першого разу зможе далеко не кожен. Саме тому, найкраще довірити всі роботи профільних фахівців. В такому випадку, укладання плитки буде виконана швидко і грамотно. Також, якщо Ви не знаєте, як правильно зробити декоративну штукатурку в інтер'єрі, фахівці зможуть допомогти Вам впоратися і з цією проблемою.

Технологія укладання плитки на підлогу: основні етапи робіт

Спочатку необхідно підготувати поверхню до робіт, починаючи з демонтажу старої обробки і закінчуючи вирівнюванням підлоги поверхні. Для цього використовується бетонна стяжка, нахил якої необхідно перевіряти за допомогою рівня. Якщо плитка на підлогу буде укладатися у вологих приміщеннях, таких як ванна кімната або кухня, попередньо поверхню можна обробити антисептичної ґрунтовкою.

Технологія укладання плитки на підлогу на увазі нанесення розмітки. Робити це можна від дальнього кута в сторону стіни з дверним прорізом або ж з середини кімнати до стін. Другий варіант актуальний в великих приміщеннях.

Укладання плитки починається з приготування суміші, на яку буде сідати кожен елемент. Можна вибрати і спеціалізований плитковий клей. Поверхня підлоги повинна бути чистою, щоб адгезія досягла максимальних показників. На розмічений ділянку наноситься клей і за допомогою зубчастого шпателя видаляються всі надлишки. Після цього укладання плитки Львів має на увазі посадку на розчин керамічних елементів. Кожну плитку потрібно буде притискати до основи, розподіляючи зусилля по всій площі.

Для того, щоб між плитками зберігався рівний шов, необхідні плиткові куточки. Після того, як плитка буде покладена і розчин трохи підсохне, потрібно буде видалити залишки клеїть матеріалу з поверхні. Після того, як укладання плитки буде закінчена, необхідно почекати близько 24 годин і замазати міжплиточних шви за допомогою спеціальної затірки. Після цього можна буде виконувати монтаж навісного унітазу і іншої сантехніки.

Технологія укладання плитки на підлогу

Укладання плитки: основні переваги вибору

Керамічна плитка характеризується масою переваг. А саме:

  • великий асортимент;
  • доступна цінова політика;
  • високі показники пожежної безпеки;
  • плитка є екологічно безпечним матеріалом;
  • простий догляд;
  • поверхня стійка до впливу підвищеної вологості і різких перепадів температур;
  • стійкість до механічних пошкоджень.

Як замовити ремонт квартир

Якщо Ви не знаєте, як правильно зробити дерев'яні сходи або ж укласти плитку, досить просто замовити послуги у фахівців, заявлених на нашому сайті. За контактним номером телефону Ви можете зв'язатися з менеджером і домовитися про особисту зустріч. А все розцінки на ремонт квартир у Львові вказані в прейскуранті компанії. 

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати
Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати