Як правильно зробити декоративну штукатурку

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати

Щоб зрозуміти, як правильно зробити декоративну штукатурку, варто вивчити масу інформації. Однак буде краще, якщо декоративна шовкова штукатурка буде виконана фахівцями. Розцінки на роботи від професіоналів можна буде дізнатися в прейскуранті.

Як правильно зробити декоративну штукатурку

Декоративна штукатурка в сучасності стала однією з найпопулярніших видом настінного обробки. Однак, якщо Ви не знаєте, як правильно зробити декоративну штукатурку, краще залишити все самостійні спроби і звернутися до професіоналів. В такому випадку декоративна шовкова штукатурка буде красивою і довговічний. До того ж, фахівці зможуть надати для Вас і інші послуги, наприклад, підкажуть, як правильно зробити розводку електрики.

Як правильно зробити декоративну штукатурку: основна технологія

На ринку будівельних матеріалів на сьогоднішній день представлена величезна різноманітність різної декоративні штукатурки. Однак, перед тим, як правильно зробити декоративну штукатурку, необхідно уважно вивчити послідовність проведення всіх робіт. Спочатку потрібно зняти стару обробку, очистити поверхню від забруднень, пилу і жиру. Після цього позбутися тріщин і виступів. Зробити це можна за допомогою шпаклівки. Після того, як вирівнюючий шар абсолютно висохне, необхідно нанести ґрунтовку.

На наступному етапі необхідно підготувати базовий розчин. Виробник пропонує інструкцію для приготування рідкої суміші. Варто відзначити, що базовий шар дає можливість потренуватися в нанесенні обробки, так як естетичне навантаження він нести на собі не буде. В середньому, товщина подібної штукатурки може становити 2 см. Варто відзначити, що комунікації краще залишити під штукатуркою. Фахівці порадять Вам, як правильно стелити паркетну дошку.

Декоративна шовкова штукатурка дає можливість кожному проявити свою фантазію, а для створення оригінального візерунка можна використовувати валики, трафарети, шпатель, кельми, щітки та інші підручні інструменти. На завершення необхідно буде нанести після висихання декоративного шару фінішне покриття. На даному етапі можна поекспериментувати з кольором, наприклад, валиком з довгим ворсом нанести основний колір, а валиком з коротким ворсом нанести додаткові акценти іншого кольору.

Декоративна шовкова штукатурка

Декоративна шовкова штукатурка: переваги вибору

Декоративна штукатурка Львів має наступні переваги:

  • покриття стійке до зовнішніх впливів і механічних пошкоджень;
  • матеріал лягає рівно, гарантуючи безшовне покриття;
  • простий догляд;
  • покриття дихає і є екологічно безпечним;
  • штукатурка дає можливість втілити будь-які дизайнерські фантазії

Як замовити послугу у фахівців

На нашому сайті представлені профільні організації, які займаються наданням ремонтних послуг. Якщо Вам необхідна декоративна шовкова штукатурка або Ви не знаєте, як правильно зробити дерев'яні сходи, просто подзвоніть за контактним номером телефону і домовтеся з фахівцями про особисту зустріч. Зверніть увагу, що всі розцінки на ремонт квартир у Львові вказані в прейскуранті компанії і ознайомитися з ними можна в будь-який зручний для Вас час.

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати
Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати