Як правильно зробити розводку електрики

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати

Якщо Ви не впевнені, як правильно зробити розводку електрики, краще скористайтеся послугами фахівців. В цьому випадку розводка електрики буде виконана якісно і швидко. Електрик Львів виконає і будь-які інші профільні роботи.

Будь-які роботи з електрикою є потенційно небезпечними і характеризуються надзвичайно складними технологіями. Якщо Ви не знаєте, як правильно зробити розводку електрики в своєму будинку, не варто ризикувати, краще скористатися послугами кваліфікованих фахівців.Тільки в такому випадку Ви будете впевнені, що розводка електрики у Вашому домі обладнана грамотно, відповідно до норм і правил техніки безпеки. Крім цього, фахівці зможуть виконати і інші види ремонтних робіт і порадять, як правильно зробити укоси в квартирі.

як правильно зробити розводку електрики

Як правильно зробити розводку електрики: основні варіанти

Для того, щоб зрозуміти, як правильно зробити розводку електрики в квартирі, спочатку необхідно вибрати її тип. На сьогоднішній день фахівці відзначають всього 3 варіанти:

  1. Одним з найпоширеніших є підключення за допомогою розподільних коробок. На сходовій клітці установка електричного щитка самостійно або за допомогою фахівців, а підведення електрики до квартири здійснюється за допомогою кабелю. Розводка по кімнатах базується в розподільних коробках.
  2. Розводка по типу зірки. У такому випадку кожен елемент мережі має власний кабель, який підходить до щитка. Така розводка електрики характеризується значними витратами кабелю.
  3. Останній вид називається схема шлейф. В даному випадку до одного кабелю можна підключити декілька споживачів.

Розводка електрики: основна технологія робіт

Для того, щоб розводка електрики не заважала дизайну приміщення, необхідно на етапі чорнової обробки зробити штроби, попередньо завдавши розмітку до розеток, а також вимикачем. Після цього всю проводку необхідно укласти в виконану канал і підвести до електричного щитка. Зверніть увагу, що глибина штроби повинна варіюватися в межах від 1.5 до 2 см. Після підключення електрик Львів проводить пусконалагоджувальні роботи.

розводка електрики

Як замовити профільну послуги

На нашому сайті представлено безліч організацій, які надають ремонт квартир під ключ, а також окремі послуги. Якщо Ви не знаєте, як правильно встановити підвіконня або у Вас є проблеми з електрикою, просто зателефонуйте за контактним номером телефону і викличте майстра додому. Будьте впевнені, що всі Ваші проблеми будуть вирішені оперативно та професійно.

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати
Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати