Встановлення електричного щитка самостійно

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати

Встановлення електричного щитка самостійно - досить складний процес. І щоб встановлення електричного щитка пройшла успішно, найкраще скористатися послугами фахівців. Електрик Львів надасть Вам гарантію якості.

Встановлення еектричного щитка самостійно

Будь-які роботи з електрикою - потенційно небезпечні і складні. Наприклад, встановлення електричного щитка самостійно характеризується масою технічних нюансів. І якщо у Вас немає необхідних профільних навичок і умінь, краще, якщо встановлення електричного щитка буде виконана професіоналами. До того ж, фахівці дають 100% гарантії якості на всі види послуг, робіт. У них Ви зможете замовити і інші послуги, наприклад, схему і установку електричного котла.

Встановлення електричного щитка самостійно: основна технологія

Перед тим, як встановлення електричного щитка самостійно буде розпочато, необхідно вибрати, якого типу буде сам пристрій. Воно може бути закритою конфігурації і вбудовуватися прямо в стіну. Другий варіант - відкрита конструкція, яка буде в повному зборі закріплюватися на стіні або іншої вертикальної поверхні.

Як правило, в квартирах обладнають проводку закритого типу, в такому випадку краще всього буде вибрати і щиток закритого типу. Розташовувати його необхідно на максимальному видаленні від газопроводу, відкритого полум'я, а також води. Встановлення електричного щитка може бути проведена тільки на заздалегідь підготовленій, абсолютно рівній поверхні. Максимальний кут нахилу може бути не більше півтора градусів. Оптимальна висота установки - 150 сантиметрів від підлоги. Після цього можна буде переходити до установки точкових світильників самостійно.

Встановлення електричного щитка

Встановлення електричного щитка: чи необхідний такий прилад в квартирі?

Встановлення електричного щитка є одним з обов'язкових заходів для повноцінної електросистеми в будинку. Призначена дана конструкція для наступного:

  1. Щиток буде стежити за якістю що надходить енергії і при необхідності реагувати на збої.
  2. Щиток призначений для захисту електропроводки, а, відповідно, і будь-яких електроприладів в будинку від непередбачених стрибків напруги, короткого замикання і високих навантажень.
  3. Електрик Львів може обладнати щиток таким чином, щоб він розподіляв енергію між декількома споживачами.
  4.  Щиток призначений для захисту від вражаючих факторів струму.

Як замовити ремонт квартири

На нашому сайті представлений ряд профільних організацій, в яких Ви можете замовити будь-які ремонтні роботи за досить доступними цінами. Для цього просто зв'яжіться з менеджером компанії за контактним номером телефону і домовтеся про особисту зустріч. Якщо у Вас не вийшла установка світильників самостійно, будьте впевнені, що майстри впораються з Вашою проблемою в найкоротші терміни, акуратно і професійно. 

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати
Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати