Приклади дизайнерського оформлення прихожої, гардеробу

Переглянути виконані роботи

Дизайн інтер'єру коридору у Львові — фото-ідеї, Ціни

Перше, що бачать гості, та й самі господарі, коли заходять в будинок - передпокій і коридор. З цієї кімнати і формується перше враження про житло. Інтер'єр передпокою дуже важливий, якщо Ви хочете з порогу зрозуміти, що у Вашому домі панує тепло і затишок. Створенням оптимального зовнішнього вигляду і умов і займається наша фірма. Ми зможемо оформити інтер'єр коридору у Львовіі з огляду на всі особливості планування квартири і побажання замовника.

Створення оригінальних інтер'єрів коридору кращими фахівцями

Сьогодні є маса можливостей в плані проектування і оформлення зовнішнього вигляду житла. У нас працюють висококваліфіковані фахівці, які знають свою справу. Крім якісно виконаної роботи, майстер додасть інтер'єру прихожої особливий шарм і оригінальність. Ви можете бути впевнені, що зовнішній вигляд приміщення буде єдиним у своєму роді.

На сьогодні ми можемо запропонувати декілька варіантів, в якому напрямку оформити інтер'єр коридору у Львові:

 • класика;
 • альтернативні рішення;
 • модерн;
 • європейські стилі;
 • сучасні жанри.

Що б Ви не вибрали, і які б побажання не висловили ми 100%, зможемо їх здійснити.

Нюанси створення інтер'єру в передпокої

Єдиною складністю при оформленні дизайну інтер'єру коридору є маленький простір і, найчастіше, відсутність природних джерел світла. Але наші фахівці навчилися справлятися з цією проблемою. Зробити приміщення візуально більшим, просторішим і світлішим можна за допомогою певних прийомів:

 • за рахунок використання світлої колірної гами;
 • за допомогою різнорівневого освітлення.

Наші майстри, які виконують ремонтні роботи Львів, можуть запропонувати для створення ефектного інтер'єру в передпокої більше 200 колірних рішень. Ви зможете вибрати те, що Вам подобається, а наші дизайнери порадять найбільш підходящий варіант відштовхуючись з Ваших побажань.

Щоб додати родзинку, можна повісити в коридорі картини або якимось чином декорувати двері. Це теж можна зробити за допомогою нашої фірми, адже ми робимо реставрацію дверей у Львові і зможемо додати на неї оригінальний малюнок, який стане прикрасою приміщення.

Дизайнерські інтер'єри для коридору

Над створенням проекту зовнішнього вигляду приміщення працюють не тільки досвідчені дизайнери, але і робітники інших спеціальностей, наприклад, електрик зі Львова, які порадять, як слід розташувати техніку. Електрик зможе встановити освітлення, що створює відчуття природного світла.

Вартість оформлення інтер'єру коридору у Львові формується в залежності від конкретних параметрів:

 • складності проекту;
 • обсягу робіт;
 • вартості робочих матеріалів;
 • необхідності використання додаткової техніки.

Сюди входить створення кошторису і оплата праці робітників. Хороший і якісний ремонт з створенням дизайнерського інтер'єру не може коштувати дешево, але кінцевий результат безумовно порадує Вас.

Наша фірма займається не тільки оформленням певних приміщень, ми можемо створити дизайн інтер'єру квартири. При комплексному замовленні це вийде дешевше і надійніше, так як всіма роботами буде займатися одна бригада, яка на самому початку була ознайомлена з усіма нюансами і вимогами.

Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати