Приклади дизайнерського оформлення ванної кімнати

Переглянути виконані роботи

Дизайн ванної кімнати Львів — фото інтер’єрів і Ціни

Дизайн ванної кімнати у Львові має велике значення, так як люди проводять там 15% свого часу. Адже водні процедури і гарний інтер'єр заряджають настроєм на весь день. Наша компанія з радістю візьметься за створення дизайну для ванної кімнати у Львові, і виконає всі роботи на найвищому рівні.

Оригінальне дизайнерське рішення для ванної кімнати

Сьогодні складно переоцінити переваги цивілізації. Ванна кімната - невід'ємна частина будь-якого житла. Її оформленню потрібно приділити особливу увагу, так як це приміщення передбачає використання великої кількості сантехнічного обладнання.

Наші професіонали зможуть врахувати абсолютно всі нюанси і запропонувати оптимальний варіант дизайну ванної кімнати у Львові. Всі побажання клієнта будуть враховані і виконані. У процесі створення проекту беруть участь не тільки висококласні спеціалісти, а й інші професіонали, які виконують ремонтні роботи Львів.

Ми можемо оформити зовнішній вигляд ванної кімнати в таких напрямках:

  • мінімалізм;
  • ретро;
  • хай тек;
  • класика;
  • прованс і інші.

Вибір залежить виключно від бажань клієнта. Дизайнер запропонує оптимальне рішення виходячи з Ваших пропозицій.

На що звернути увагу при створенні дизайну ванної

Ванна - одна з найважливіших кімнат, від якої залежить самопочуття. Саме дизайн інтер'єру ванної кімнати задає настрій з ранку і здатний впливати на нього протягом дня. Ми можемо не помічати цього, але насправді так і є. Жінки підтвердять цей факт.

При створенні інтер'єру, варто звернути увагу на конкретні параметри:

  • світло;
  • майбутнє розташування техніки;
  • колірну гамму для оформлення кімнати.

Найголовнішою проблемою є метраж. У панельному будинку площа ванної кімнати 6-8 кв. м, а в хрущовках і того менше. Якщо Ви живете в приватному будинку, або будуєте житло самостійно, у Вас є можливість самому вибрати розміри ванної. Ну а якщо так вийшло, що ремонт потрібно робити в стандартному приміщенні, не потрібно турбуватися і переживати! Наші працівники виконують сантехнічні роботи Львів і зможуть оптимально використати простір, щоб Вам було зручно перебувати у ванній кімнаті і ніщо не заважало займатися справами.

Наступний важливий аспект - світло. У дизайні ванної кімнати Львів має бути присутнім два джерела світла - яскраве і приглушене. Яскраве світло потрібне, щоб правильно накласти макіяж, щоб було зручно голитися і зачісуватися, приглушене світло допомагає розслабитися, скинути напругу.

Нюанси створення дизайнерського інтер'єру ванної кімнати

При оформленні дизайну ванної у Львові не варто забувати і про кольори. Залежно від площі можна чергувати кольорові вертикальні і горизонтальні смуги. Традиційно використовуються холодні кольори, але Ви можете вибрати абсолютно будь-яку колірну гамму. Головне, щоб вони не перешкоджали Вам розслаблятися і проводити час із задоволенням.

Важливим аспектом, на який багато хто звертає увагу, є вартість. Ціна послуги формується в залежність від певних чинників:

  • вартість будівельних матеріалів;
  • складності роботи.

Сюди входить оплата складання документів і кошторису, і оплата праці робітників.

Якщо у Вас є думки щодо дизайну ванної у Львові, ми обов'язково вислухаємо їх і врахуємо під час роботи. Також можна повністю покластися на наших майстрів. Вони точно зможуть зробити ванну кімнату оригінальною і неповторною. Крім послуг з оформлення ванної, Ви можете замовити дизайн інтер'єру квартири. Наші фахівці зможуть скомбінувати найрізноманітніші стилі, якщо Ви хочете використовувати для різних кімнат різні напрямки.

Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати