Приховане підсвічування стелі

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати

Приховане підсвічування стелі - відмінне дизайнерське рішення. Таке підсвічування стелі здатна додати в інтер'єр родзинки і оригінальності.

Приховане підсвічування стелі

Приховане підсвічування стелі є одним з найбільш популярних сучасних рішень. Як правило, в її основі лежить світлодіодна стрічка, яка захована в стельової конструкції. Підсвічування стелі може бути будь-якої конфігурації і кольору. Головне, щоб установка була виконана відповідно до технології. Тому, краще скористатися послугами грамотних фахівців, які надають 100% гарантії на всі види виконаних робіт. Крім цього, у них можна буде замовити і інші послуги, наприклад, установку дзвінка на вхідні двері.

На які поверхні встановлюється приховане підсвічування стелі

В основі прихованої підсвічування лежить спеціальний карниз, в якому і встановлюється джерело освітлення. В сучасності існує кілька варіантів обладнання подібних конструкцій. А саме:

  1. Гіпсокартонна конструкція. З гіпсокартонних плит монтується карниз, в який в подальшому буде встановлюватися стрічка. Приховане підсвічування стелі такого типу характеризується високою міцністю, можливістю встановлювати дюралайт, але і світильники точкового типу різних конфігурацій. Крім цього, гіпсокартонні конструкції виглядають естетично привабливо, а сама ніша буде термостійкої. Однак, вартість монтажу такого рішення досить велика. Особливо, якщо Ви не зможете встановити точкові світильники самостійно.
  2. Поліуретанова конструкція. Вартість такого рішення набагато бюджетні. Сама підсвічування стелі може бути виконана в найкоротші терміни, особливо якщо Ви впораєтеся з установкою світлодіодної стрічки своїми руками. До недоліків подібного роду конструкцій відноситься низька міцність.

Технологія монтажу підсвічування стелі

Для того, щоб підсвітка стелі була виконана грамотно, спочатку необхідно скласти схему ніші для монтажу джерела світла. Вона може бути закритого або відкритого типу, в залежності від Ваших переваг. Як правило, каркас виконується з профілю, на який монтується поліуретан або гіпсокартон. Підсвічування стелі встановлюється після того, як карниз буде готовий.

Підсвічування стелі

Як дізнатися розцінки на ремонтні роботи

На нашому сайті Ви зможете знайти кілька організацій, які пропонують різні послуги в сфері ремонту. Там Ви зможете замовити підвісні стелі або ж будь-які інші види робіт. Варто відзначити, що перед початком співпраці керівництво компанії запропонує Вам укласти офіційний договір, що регламентує права і обов'язки кожної зі сторін. Все розцінки на ремонтні роботи у Львові будуть закріплені в договорі.

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати
Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати