Як встановити кран на кухні

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати

Якщо Ви не знаєте, як встановити кран на кухні, варто викликати майстра. Встановлення крана на кухні - нескладне завдання, однак пов'язана з масою тонкощів. А майстри всі ремонтні роботи під ключ виконають швидко і якісно.

Як встановити кран на кухні

Іноді навіть такі прості, на перший погляд, роботи, як монтаж крана, викликає у недосвідчених людей масу складнощів. Саме тому, якщо Ви точно не знаєте, як встановити кран на кухні, не варто морочитися зі складними технологічними процедурами. Краще просто викликати майстра додому. В такому випадку, встановлення крана на кухні не займе більше 2 годин, а всі роботи будуть виконані якісно і акуратно. Крім цього, фахівці допоможуть виконати будь-які інші роботи, наприклад, зробити установку підвісної біде у ванній кімнаті.

Як встановити кран на кухні: основна технологія

Встановлення крана на кухні починається з демонтажу старого обладнання. У процесі потрібно уважно перевіряти герметичність всіх з'єднань. На будь-які ділянки з різьбленням необхідно в обов'язковому порядку надягати ущільнювачі. Як правило, вони входять в комплект.

На встановлений в отвір змішувач надягають спеціальну ущільнювальну прокладку. Після цього необхідно затиснути фіксуючу гайку пристрою, для цього підійдуть прості плоскогубці. Обов'язково перевірте надійність крана, він мені повинен гойдатися або слабо триматися в отворі.

Після цього підключаємо шланги холодної та гарячої води відповідно до маркування на крані. Далі підготовлену раковину з краном можна буде встановлювати на стільницю.

Встановлення крана на кухні

Встановлення крана на кухні: конструктивні особливості різного устаткування

Найпоширеніші крани:

  1. Найбільш популярним і одними з найбільш бюджетних кранів є змішувачі з одним важелем і якщо Ви не знаєте, як встановити кран на кухні такого типу, Вам достатньо буде просто вивчити інструкцію. Подібні крани дозволяють регулювати температуру і натиск води за допомогою вертикальних і горизонтальних рухів ручки.
  2. Двохвентильні системи відносяться до класичних. До кожного окремого вентиля підключена трубка з водою відповідної температури. Регулювати потужність подачі води можна відкручуючи гвинт.
  3. Якщо Ви хочете провести монтаж сантехніки у Львові в стилі хай-тек, краще вибирати сенсорні крани. Вони доступні в сучасності в величезному асортименті кольорів і дизайну. Задаються температурні показники та інші характеристики за допомогою інтелектуальної системи, яка має пам'ять.

Фахівці можуть допомогти Вам встановити полотенцесушитель у ванній кімнаті.

Як замовити ремонтні

На нашому сайті представлений ряд профільних компаній, в яких кожен бажаючий зможе замовити необхідні послуги. Будьте впевнені, що встановлення крана на кухні буде виконана в найстисліші терміни з гарантією якості 100%. Крім цього, фахівці можуть порадити, як підключити посудомийну машини до водопроводу і запропонувати Вам ремонтні роботи під ключ, що дасть можливість кожному заощадити гроші, а головне власні сили і час.

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати
Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати