Підключення теплої підлоги до терморегулятора

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати

Підключення теплої підлоги до терморегулятора - складне завдання. Краще доручити підключення теплої підлоги до терморегулятора фахівцям.

Підключення теплої підлоги до терморегулятора

Тепла підлога в сучасності користується просто неймовірною популярністю. Нерідко ентузіасти вирішують заощадити на ремонтних роботах і виконують монтаж самостійно, хоча підключення теплої підлоги до терморегулятора є одним з найскладніших етапів робіт. Якщо Ви хочете бути впевненим в якості обігріває системи, краще підключення теплої підлоги до терморегулятора доручити професіоналам. У них також Ви зможете замовити і повноцінну послугу з монтажу, якщо установка водяної теплої підлоги своїми руками пройшла неправильно.

Підключення теплої підлоги до терморегулятора: основна технологія робіт

Електрична тепла підлога у Львові передбачає установку терморегулюючого датчика. Кріплять його прямо на стіну, на висоті як мінімум 30 см від рівня підлоги поверхні, з урахуванням висоти фінішної обробки. Саме термостат буде відповідати за якість автономної роботи системи.

Саме ж підключення теплої підлоги до терморегулятора досить складне, необхідно строго дотримуватися схеми, яку пропонує виробник. Як правило, збоку пристрою розташовуються спеціальні отвори для підключення проводки. У перше і друге гніздо потрібно підводити мережеві дроти, які мають напруги в 220 вольт. 3 і 4 гнізда призначені для самого теплої підлоги. Підключення датчика в гніздах 6 і 7 не обов'язково дотримуватися правил полярності.

Підключення до терморегулятора

Чому варто замовляти підключення теплої підлоги до терморегулятора у професіоналів

Багато хто вважає, що здатні встановити електричний щиток самостійно або провести систему електричного статі. Однак, практика показує, що підключення теплої підлоги до терморегулятора нерідко супроводжується труднощами. І якщо ви звернетеся до фахівців, то зможете від них позбутися.

Крім цього, співпраця з професіоналами характеризується наступними позитивними аспектами:

  • підключення теплої підлоги до терморегулятора буде вироблено за кілька годин;
  • економія сил;
  • економія фінансів;
  • професійний підхід;
  • грамотна консультація;
  • гарантія якості 100%;
  • широкий спектр послуг;
  • доступна цінова політика.

Як замовити ремонт квартир

Зверніть увагу, що на нашому сайті представлені профільні організації та будівельні бригади, у яких Ви можете замовити ремонт квартири під ключ у Львові. Це відмінне рішення, якщо Ви хочете перекласти всю відповідальність за вироблені роботи на плечі професіоналів. Крім цього, майстри надають і окремі послуги, наприклад, можуть розрахувати схему і встановити електричний котел.

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати
Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати