Водяна тепла підлога своїми руками

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати

Укласти водяну теплу підлогу своїми руками цілком можна. Однак, якщо водяну теплу підлогу встановлюватимуть фахівці, у Вас буде гарантія якості. А самі ремонтні роботи під ключ стоять цілком доступно.

Водяна тепла підлога своїми руками

Водяна тепла підлога - це відмінне рішення для опалення будь-якої квартири. І нерідко ентузіасти вирішують обладнати водяну теплу підлогу своїми руками. Однак, в процесі роботи нерідко зустрічаються серйозні труднощі, з якими можуть впоратися тільки досвідчені і грамотні професіонали. Саме тому краще всього заздалегідь замовити послуги у фахівців. Тоді водяна тепла підлога буде працювати справно. Крім цього, фахівці зможуть зробити і інші роботи, наприклад, скласти схему і встановити електричний котел.

Чому не варто обладнати водяна тепла підлога своїми руками

У сучасності багато черпають свої знання з інтернету і на будівельну тематику є дуже багато статей. Однак, практика показує, що теоретичних знань далеко недостатньо для того, щоб водяна тепла підлога у Львові був обладнаний грамотно. Крім цього, співпраці з фахівцями характеризується масою позитивних факторів. А саме:

  1. Значна економія часу.
  2. Економія сил.
  3. Економія фінансів, адже будь-яка помилка при самостійній роботі буде супроводжуватися фінансовими витратами.
  4. У майстрів в наявності всі необхідні інструменти та обладнання.
  5. Фахівці зможуть порадити Вам, який саме водяна тепла підлога варто вибрати для своєї квартири і як правильно його укласти.
  6. Фахівці виконають роботу точно в терміни.
  7. Перед початком робіт буде оголошена вартість робіт і підготовлено кошторис.
  8. Гарантія якості 100%.
  9. Широкий спектр послуг. Можна окремо замовити підключення теплої підлоги до терморегулятора.

Водяна тепла підлога: особливості технології монтажу

Встановлюючи водяна тепла підлога своїми руками необхідно спочатку зайнятися підготовкою поверхні. Найчастіше для цього використовують звичайну бетонну стяжку. На наступному етапі на поверхню укладають утеплювач, це може бути просто фольгований поліетилен або спеціальні пінополістирольні листи.

Зверніть увагу, що водяна тепла підлога необхідно починати встановлювати після того, як будуть підготовлені всі розрахунки. Потім можна приступати до установки водяних контурів, які необхідно буде закріплювати за допомогою фіксуючих елементів, а також не забути про установку клапана для воздуховода і зливу.

Після того, як конструкція буде повністю зібрана, технологія вимагає проведення пусконалагоджувальних робіт з установкою високого тиску. Тестувати систему необхідно протягом доби. Якщо все пройшло успішно, можна заливати зверху бетонну стяжку.

Водяна тепла підлога

Як замовити ремонтні роботи

На нашому сайті представлені організації, які пропонують різні ремонтні послуги. Якщо Ви не впоралися з установкою електричного щитка самостійно або маєте потребу в іншої допомоги, у Вас є можливо замовити ремонтні роботи під ключ. В такому випадку, абсолютно всі турботи ляжуть на плечі фахівців, починаючи від вибору і доставки матеріалу, і закінчуючи вивозом будівельного сміття.

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати
Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати