Підключення умивальника і мийки до каналізації

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати

Підключення умивальника і мийки до каналізації - не надто складна процедура. Але краще, щоб підключення умивальника до каналізації виробляли знаючі люди. Для цього можна замовити ремонт квартир під ключ.

Підключення умивальника і мийки до каналізації

Після вибору і покупки сантехніки наступають найважливіші етапи, наприклад, підключення умивальника і мийки до каналізації. Якщо Ви сумніваєтеся в своїх силах або у Вас немає потрібного досвіду і знань, краще скористатися послугами майстрів. У такому випадку підключення умивальника до каналізації пройде без помилок, в повній відповідності з технологією. Крім цього, фахівці зможуть запропонувати Вам і інші платні послуги, наприклад, виконати монтаж електричної теплої підлоги.

Підключення умивальника і мийки до каналізації: основна технологія

Залежно від конфігурації самої мийки будуть різнитися деякі деталі процедури в роботі. Однак в цілому підключення умивальника до каналізації можна представити таким чином:

  1. Підготовка. На цьому етапі необхідно зафіксувати саму мийку або раковину на посадковому місці або ж на підвісний тумбі. У деяких випадках, щоб приховати комунікаціїї застосовують гіпсокартоні роботи.
  2. Врізка в водопровід. Встановлюємо змішувач і підключаємо гарячу і холодну воду. Зверніть увагу, що в деяких випадках підключати умивальник до водопроводу необхідно до його закріплення на поверхні.
  3. Підключення умивальника і мийки до каналізації. Це завершальний етап робіт, який заснований на герметичності з'єднань. Якщо діаметр сифона і шланги, яка входить в трубопровід каналізації, різняться, можна скористатися спеціальними адаптерами.

Підключення умивальника до каналізації: особливості вибору сифона

Для того, щоб підключення умивальника до каналізації і подальша його експлуатація була безпроблемною, варто заздалегідь продумати, який саме вид сифона Ви будете купувати. Трубний сифон має в своїй конструкції спеціальну пробку, витягнувши яку його можна швидко прочистити.

Пляшкові сифони з'єднуються з каналізацією за допомогою спеціальної м'якої шланги, однак такі сифони часто забиваються. Приховані сифони дуже дорогі і надзвичайно складні в установці. Гофровані сифони дуже швидко обростають жиром зсередини і підходить тільки для умивальників. Якщо Ви сумніваєтеся у виборі, краще скористатися порадами фахівців, які також допоможуть Вам виконати підключення теплої підлоги до терморегулятора і інші процеси.

Підключення умивальника до каналізації

Як замовити ремонт квартир

На нашому сайті представлені організації, які пропонують безліч послуг, зокрема, комплексний ремонт квартир під ключ. В такому випадку Вам не доведеться займатися ні вибором, ні купівлею, ні доставкою обладнання. Всі роботи ляжуть на плечі будівельної бригади. Зверніть увагу, що навіть якщо Ви не зможете встановити водяну теплу підлогу своїми руками, фахівці виконають завдання в найкоротші терміни.

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати
Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати