Встановлення підвісної тумби під умивальник

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати

Встановлення підвісної тумби під умивальник - складний процес. Щоб встановлення підвісної тумби пройшла правильно, краще викликати майстра. Ціни на ремонтні роботи у Львові цілком доступні.

Встановлення підвісної тумби під умивальник

В сучасності неординарна меблі користується величезною популярністю. Однак, для того, щоб правильно обладнати інтер'єр, необхідні профільні знання. Наприклад, встановлення підвісної тумби під умивальник здається досить простим завданням, але і вона вимагає досвіду і відповідних знань. Саме тому, для того, щоб встановлення підвісної тумби була виконана грамотно, найкраще скористатися послугами висококваліфікованих фахівців, які дають 100% гарантії на всі види послуг, робіт. До того ж, вони порадять Вам, як укласти плитку на стіну поряд з умивальником.

Встановлення підвісної тумби під умивальник: гідності подібного рішення

Встановлення підвісної тумби характеризується масою переваг. А саме:

  1. Подібна конструкція дає можливість значно заощадити простір, особливо якщо правильно підібрати форму чаші умивальника.
  2. Це рішення актуально, якщо у ванній встановлений водяна тепла підлога.
  3. Конструкція спрощує прибирання ванної кімнати.
  4. Подібна конструкція відмінно вписується в різні стилістичні напрямки, а сама тумба може бути виконана з різних матеріалів.
  5. Встановлення підвісної тумби під умивальник може проводитися за індивідуальними кресленнями зважаючи на високий або дуже низького зросту домочадців. Від цього буде залежати установка кранів у ванній кімнаті.
  6. Під підвісною тумбою може розташуватися інша побутова техніка, наприклад, пральна машина.

Встановлення підвісної тумби: основна технологія

Головною особливістю подібних конструкцій є відсутність відкритих комунікацій. І якщо у Вас немає можливості заховати каналізаційні труби і водопровід в стіну, то встановлення підвісної тумби просто втрачає будь-який сенс. В іншому випадку в стіні необхідно підготувати спеціальну нішу, де будуть проходити всі комунікації, а після цього закрити її за допомогою гіпсокартону.

Далі на стіні потрібно закріпити фіксатори для самої тумби. Разом з самої меблями виробник докладає інструкцію, в якій поетапно описано кожен процес установки.

Встановлення підвісної тумби

Як довідатися про ціни на ремонтні роботи

Якщо Ви хочете, щоб монтаж підвісної тумби був виконаний всього за кілька годин і якісно, скористайтеся послугами фахівців. Знайти їх можна прямо на нашому сайті і за контактним номером телефону зв'язатися з ними. Домовитися про зустріч можна буде в будь-який зручний для Вас час. Як правило, всі ціни на ремонтні роботи у Львові вказані в фіксованому прейскуранті, тому Ви заздалегідь зможете розрахувати свій бюджет. Крім цього, фахівці зможуть дати Вам в цінні поради, наприклад, як встановити душову кабіну.

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати
Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати