Як покласти плитку на стіну

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати

Якщо Ви не впевнені, як покласти плитку на стіну правильно, скористайтеся послугами майстрів. В такому випадку укладання плитки на стіну буде проведена якісно. Укладка плитки у Львові надається з гарантією.

Як покласти плитку на стіну

Плитка є одним з найбільш поширених оздоблювальних матеріалів. Її активно використовують і для обробки підлоги поверхні, і для оздоблення стін. Однак, якщо Ви не знаєте, як покласти плитку на стіну або підлогу, найкраще скористатися послугами. В такому випадку результат робіт буде гарантовано довговічним і естетично привабливим. До того ж, укладання плитки на стіну не займе більше 2-3 днів, в залежності від обсягів робіт. Фахівці зможуть виконати і будь-які інші сантехнічні роботи, наприклад, встановити крани у ванній кімнаті.

Як укласти плитку на стіну: основна технологія

Укладання плитки на стіну починається з підготовчих робіт. Спочатку необхідно ідеально вирівняти стіни, а також підготувати всі необхідні матеріали та інструменти. Як правило, плитку укладають на спеціальний плитковий клей або тривіальні цементно-піщані розчини. Якщо планується укладати плитку у ванній кімнаті або кухні, обов'язково заздалегідь обробіть підготовлену поверхню спеціальної антисептичної ґрунтовкою.

Перед тим, як покласти плитку на стіну, необхідно буде поверхню розмітити. Зверніть увагу, що обрізані елементи плитки повинні бути розташовані в самому непомітному місці. Сама ж розмітка залежить від типу розкладки оздоблювального матеріалу.

Після цього можна наносити фіксуючий матеріал на поверхню кераміки і укладати плитку. Для того, щоб шви були рівними, користуйтеся спеціальними маячками. Після того, як укладання плитки на стіну буде завершена, необхідно буде затерти шви за допомогою спеціальної речовини. Затіркою дуже щільно заповнюють проміжки між плитками, потім саму кераміку очищають від суміші і залишають до висихання. Після цього можна буде приступати до підключення пральної машини до каналізації, а також до монтажу іншої сантехніки.

Укладання плитки на стіну

Укладання плитки на стіну: основні переваги

Укладання плитки у Львові характеризується рядом переваг. А саме:

  • різноманітність вибору;
  • естетично привабливий зовнішній вигляд;
  • високі показники гігієнічності;
  • матеріал не боїться вологи і підвищеної температури;
  • простий догляд.

Як дізнатися розцінки на ремонт

Якщо Вам необхідна укладка плитки на стіну, краще всього викликати фахівців додому. Для цього ознайомтеся з переліком профільних організацій на нашому сайті і за контактним номером телефону домовтеся з фахівцями про зустріч. Розцінки на ремонт квартир оголошуються відразу. Будьте впевнені, що професіонали допоможуть Вам в будь-якому питанні, а також порадять, як правильно розрахувати висоту при монтажі каналізації. На всі вироблені роботи надається гарантія в 100%.

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати
Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати