Як встановити душову кабіну

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати

Якщо Ви не знаєте,як встановити душову кабіну, викличте майстрів. Встановлення душової кабіни в такому випадку не займе більше декількох годин. 

Як встановити душову кабіну

Душові кабінки в сучасності користуються просто неймовірною популярністю. Однак, якщо Ви не знаєте точно, як встановити душову кабінку правильно, найкраще скористатися послугами професіоналів. Тільки в такому випадку встановлення душової кабіни буде проведена відповідно до технологій. Крім цього, майстри зможуть дати корисні поради, наприклад, як покласти плитку на стіну поряд з душовою кабіною.

Як встановити душову кабіну: основна технологія роботи

Спочатку приступаємо до складання піддону. Як правило, поетапна інструкція додається разом із самою сантехнікою виробником. Після того, як рама буде покладена на шпильки, потрібно обов'язково зафіксувати її гайками. На чотири передніх шпильки потрібно прикрутити кронштейн із пластику для самої кабіни.

Після цього необхідно відрегулювати висоту екрану і виставити за рівнем ніжки. На наступному етапі встановлення душової кабіни має на увазі підключення каналізації. Для цього необхідно провести монтаж зливу з сифона. Зверніть увагу, що гумову прокладку, яка дається в комплекті, найкраще замінити звичайним герметиком, так буде набагато надійніше. Після цього прикручуємо сифон.

Всі інші сполуки з різьбленням з'єднуємо, попередньо обробивши герметиком. На наступному етапі встановлення душової кабіни має на увазі підключення сифона до каналізації відбувається через спеціальний перехідник, який, як правило, входить в комплект. Далі переходимо до монтажу бічних стін і стелі. Не забуваємо встановлювати вентиляційні решітки в отворах.

Фінальним етапом є установка дверей кабіни. Не забудьте прикріпити спеціальні магнітні молдинги в районі ручок. Зверніть увагу, якщо Ви хочете, щоб у ванній кімнаті був водяна тепла підлога, найкраще робити ці роботи до монтажу кабінки. А такі роботи, як установка крана у ванній кімнаті, можна виробляти вже після установки сантехніки.

Встановлення душової кабіни

Встановлення душової кабіни: переваги рішення

Перед тим, як встановити душову кабіну, варто зважити всі «за» і «проти» такого рішення. Розглянемо позитивні характеристики:

  • економія простору;
  • широкий модельний ряд душових кабін;
  • широкий ціновий діапазон;
  • невелика вага обладнання;
  • монтаж не займе більше 4-5 годин;
  • естетично привабливий зовнішній вигляд;
  • простий догляд.

Як замовити ремонт в квартирі

На нашому сайті представлений ряд компаній, які пропонують ремонт квартир в комплексі, а також окремі послуги. У них Ви можете замовити навіть такі тривіальні процедури, як підключення пральної машини до каналізації. Досить просто за контактним номером зв'язатися з фахівцем і домовитися про зустріч.

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати
Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати