Як правильно стелити ламінат

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати

Якщо Ви не знаєте, як правильно стелити ламінат, скористайтеся послугами фахівців. Укладання ламінату в такому випадку буде виконана відповідно до технології.

Як правильно стелити ламінат

Ламінат є одним з найбільш популярних і поширених сучасних оздоблювальних матеріалів. Однак якщо Ви не знаєте, як правильно стелити ламінат, найкраще скористатися послугами фахівців. В такому випадку укладання ламінату буде виконана в стислі терміни з гарантією якості в 100%. Крім цього, фахівці зможуть дати Вам корисні поради, наприклад, як стелити паркетну дошку.

Як правильно стелити ламінат: основна технологія роботи

Технологія укладання ламінату набагато простіше, ніж технологія укладання плитки на підлогу. В першу чергу підлогову поверхню необхідно привести в належний стан, очистити від сміття і бруду. А ось заливати стяжку зовсім не обов'язково. Хоча, якщо вирівняти поверхню, то проблем після тривалої експлуатації матеріалу буде набагато менше. Перед тим, як укладання ламінату буде розпочато, необхідно укласти попередній ізоляційний шар, а також м'яку підкладку. Після цього можна переходити до монтажу підлогового оздоблювального матеріалу.

Монтаж ламінату найчастіше проводиться за системою замку Клік. В такому випадку необхідно буде укладати деталі від самого далекого кута. Наступна панель закріплюється за попередньою під кутом 45 градусів. Кожен наступний ряд збирається за такою ж схемою.

Укладання ламінату з замками типу Lock має на увазі монтаж панелей поруч, без кута нахилу. Першу панель потрібно буде розташувати шипом в сторону. У деяких випадках укладання проводиться за допомогою клейового монтажу. В такому випадку укладати панелі потрібно шип в паз, попередньо обробивши їх поверхні клеєм. Найкраще виконувати таку укладку ламінату в кілька підходів, даючи кожним трьом-чотирьом рядам просихати близько 2 годин.

Укладання ламінату

Укладання ламінату: основні переваги матеріалу

Перед тим, як правильно стелити ламінат, необхідно ознайомитися з позитивними характеристиками цього матеріалу. А саме:

  • широкий асортимент квітів і текстур;
  • високі показники пожежної безпеки;
  • простий догляд;
  • ламінат є екологічно безпечним матеріалом;
  • укладання ламінату не займає більше декількох годин;
  • не вимагається обладнання спеціальних дерев'яних лаг;
  • доступна цінова політика;
  • великий термін експлуатації.

Як дізнатися розцінки на ремонт

На нашому сайті представлені профільні організації та компанії. І зателефонувавши за контактним номером телефону фахівцям, можна буде дізнатися розцінки на ремонт квартир. У компаніях Ви зможете замовити будь-які послуги, в тому числі комплексні ремонтні роботи під ключ. В такому випадку Ви зможете заощадити не тільки сили і час, але і після ремонту відразу ж заїхати в оновлене житло. Також фахівці зможуть дати Вам корисні консультації, наприклад, як правильно зробити декоративну штукатурку в інтер'єрі.

Задати питання
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
+38 097 777 84 33
+38 063 183 78 19
надіслати
Як почати?
Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати
Ви надсилаєте заявку
або телефонуєте
Домовляємось про
зустріч та
огляд об`єкта
Розраховуємо вартість
та терміни робіт
Розпочинаємо роботу
Відгуки
Павло
Хороші майстри, без проблем знайшли спільну мову. Рекомендую усім скористатись їхніми послугами. Вважаю за потрібне поділитись хорошим відгуком!
Віталій
Особисто мені сподобався не тільки процес роботи, але й самі хлопці, позитивні люди і відносяться до будь-яких обставині дуже оптимістично і з розумінням. Рекомендую!
Олександра
Як людина, якій зробили ремонт двоповерхового будинку - відмінні майстри, доступні ціни, працюють якісно і в строк, Удачі вам хлопці
Володимир
Хлопці зробили мені коридор і косметику в вітальні, все в терміни, за доступною ціною і найголовніше, ДУЖЕ якісно, з фантазією, без будь-яких "косяків" і непорозумінь, я всім задоволений.

Ваша квартира більша 60 м2?

Забезпечимо бригаду
позачергово протягом 1 тижня!

Телефонуйте, пишіть Ми завжди на зв'язку
надіслати